Üye Olun | İletişim 

 

Ana Sayfa

Güvenlik Sistemleri

Santral Sistemleri

Kampanyalar

Yeni Çıkanlar

Çok Satanlar

Fiyat Listesi

Garanti Şartları

Teslim Şekli

Üye Bilgilerim

 

 

ÜYE GİRİŞİ

 
 E-Mail
 Parola

Şifremi Unuttum 

 
 Güvenlik Sistemleri 
 
 Santral Sistemleri 
 
 
 
 
SAYAÇ
Siteyi Toplam Ziyaret Eden Kişi Sayısı 319297
Sitedeki ziyaretçi sayısı 5
 
 
 
  
 

Ana Sayfa > Garanti Şartları

 
 
 

Safenet, kendisattığı ve montajını yaptığı ürünleri fatura tarihinden itibaren 2 (iki) yıl garanti eder. 

Garanti şartları

a- Ürünler; üretim, malzeme ve işçilik hatalarından meydana gelebilecek arızalara karşı garantilidir.

b- Ürünün, garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Ürün tamir süresi en fazla bir aydır. Bu süre; ürünün, satıcısı, bayi, acentası, temsilciliği, ithalatçısı ve imalatçısından birine teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Ancak; tüketici, istendiği takdirde kayıtları açısından, garanti kartını (ya da faturasını) göstermekle yükümlüdür.

c- Ürünün garanti süresi içerisinde malzeme - işçilik - montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde; işçilik masrafı ve değiştirilen parça bedeli talep edilmeksizin tamiri yapılacaktır.

d- Aşağıdaki şartların gerçekleşmesi halinde ürün ücretsiz olarak değiştirilir.

• Ürünün; teslim tarihinden itibaren garanti süresi içinde kalmak kaydıyla (bir yıl içersinde), aynı arızayı ikiden fazla tekrarlaması veya farklı arızaların dörtten fazla ortaya çıkması sonucu, maldan yararlanamamanın süreklilik kazanması,

 

• Ürünün tamiri için gereken azami sürenin aşılması, servis istasyonunun mevcut olmaması halinde, sırasıyla satıcısı, bayi, acentası, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısından birisinin düzenleyeceği raporla arızanın tamirinin mümkün bulunmadığının belirlenmesi durumlarında, ücretsiz olarak değiştirme işlemi yapılacaktır.

Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlar

a- Ürünün kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır.

b- Ürünle beraber kulanılan ve önerilenler dışında olan yazılım, donanım, arabirim aksesuar veya sarf malzemelerinden; yer değiştirme, yanlış ve yetersiz bakım, kalibrasyon veya yanlış kullanımdan, mal için yayınlanan çevre spesifakasyonlarına aykırı işletimden, hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli veya sıcak ortamda kullanılması, elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamda çalıştırılmasından; kaza, darbe elektrik, nakliyat, doğal afetlerden kaynaklanan, hasar ve arızalar sayılanlarla sınırlı kalmamakla beraber garanti kapsamı dışındadır.

c- Safenet'in onayı olmadan ürüne müdahale edilmesi, içten veya dıştan kurcalanması, tamir edilmeye çalışılması ve parça değiştirilmesinden kaynaklanan hasar ve arızalar, yetkili olmayan bir servisin/satcının/şahsın/kuruluşun müdahale etmesi halinde oluşabilecek arızalar garanti kapsamı dışında kalır. Ürünlerin dış yüzeylerinin  bazulması, kırılması, çizilmesi, zamanla ve kullanılma ile oluşan eskime, yıpranma, tozlanmanın yaratacağı arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 d- Garanti belgesinin, ürün üzerindeki orjinal seri numaraları, garanti etiketleri ve mühürlerin kaldırılması veya tahrip edilmesi durumlarında, ürün, garanti kapsamı dışında kalır.

 e- Garanti kapsamı dışındaki durumlarda malın bakımı veya tamiri gerçekleştirildiğinde, Safenet'in belirlediği servis ücreti geçerlidir.

f- Ürünün tamir sürecindeki her türlü, bilgi - kar - iş - pazar kaybı ile netice zararları ve mali sorumlulukları kabul edilemez. Bu kayıplar ile ilgili Safenet'in hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

g- Yukarıda belirtilenler, yegane garanti haklarıdır. Yazılı yada sözlü açık veya zımni başka herhangi bir garanti verilmemektedir. Ürünlerin tanıtım veya kullanım kılavuzunda belirtilen dışında herhangi bir amaca uygun olduğu konusunda garanti verilmemektedir.

 

 USD  : 33,0975 YTL
 EUR  : 36,1634 YTL
ARAMA
 
  
  
  
  
  
REKLAM
 
 
MARKALAR
 
 
 
 

©Safenet / tasarım ve yazılım LİLAYazılım